Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 13,5 x H 3,5 x P 12 cm, L 20 x H 3,5 x P 10 cm, L 22 x H 3,5 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 7,5 x 3,5 cm, 8 x 3,5 cm, 8,5 x 3,5 cm |
| Forma | oval, Patrat, Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 5W |
| Culoare | Alb, Crom |
| Material | aluminiu |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 115153, 115160, 115177, 115184, 115191, 115207 |
| Dimensiune | L 13,5 x H 3,5 x P 12 cm, L 20 x H 3,5 x P 10 cm, L 22 x H 3,5 x P 9,5 cm |