Informații suplimentare
| Culoare | Alb mat, orange, Rosu |
|---|---|
| Dimensiune | Ø580 x 420 mm |
| Intensitate | 4100 Lm, 4175 Lm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Putere | 27W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Dimabil | No Dim |
| Grad de protectie | IP44 |
| Material | Polyethylene / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |