Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 25 x H 26 x P 11,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 25 x H 26 x P 11,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 25 x H 26 x P 11,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
487,00 lei