Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 52,5 x H 63 x P 27 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Maro |
| Material | Lemn |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 52,5 x H 63 x P 27 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Maro |
| Material | Lemn |
| Forma | Rotund |
1.423,00 lei