Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 7 x H 17 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 7 x H 17 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 7 x H 17 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
159,00 lei