Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 22 x H 20 x P 25 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ciment |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 22 x H 20 x P 25 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ciment |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 22 x H 20 x P 25 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ciment |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
526,00 lei