Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 32,5 x H 21 x P 9 cm |
|---|---|
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 8W/800Lm |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 32,5 x H 21 x P 9 cm |
|---|---|
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 8W/800Lm |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 32,5 x H 21 x P 9 cm |
|---|---|
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 8W/800Lm |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
536,00 lei