Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 49,5 x H 161 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 49 cm |
| Dimensiune abajar | Ø 49,5 x H 29,5 cm |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Maro |
| Material | Lemn |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |