Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 76 x H 175 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 76 cm |
| Dimensiune abajar | Ø 47 x H 32 cm |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |