Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 33 x H 34 x l 27 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 15 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 176611, 176680 |