Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 20 x H 58 x l 36 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 20 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 42W E27 |
| Culoare | argintiu, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 061146, 061153, 061160 |