Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 15,5 cm, Ø 20 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 23,5 x H 15 cm, Ø 32 x H 20 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, Alb, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 032368, 032375, 110448, 110455, 110479, 110530, 110554, 110578 |
| Dimensiune | mare, mic |