Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25 x H min 137 / max 168 x P 62 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 25 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 25 x H 12,5 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 129242, 131719 |