Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 24 x H 160 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 24 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 60W E27 |
| Culoare | argintiu, Negru, portocaliu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 001197, 005287, 042794 |