Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 97,5 x H 184 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 37,5 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 47 x H 26 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, argintiu, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 051741, 051765, 062273 |