Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 44 x H 160 x P 20 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 30 x 15 cm |
| Dimensiune abajur | L 40 x H 22 x P 20 cm |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 113692, 115719 |