Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 82 x H 127 x P 25 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 22 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 28W G9 |
| Culoare | alama, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 153605, 153612 |