Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 8 x H 40 x P 28 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 7 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | GU10 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 50W GU10 |
| Culoare | Crom, nichelat |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 000305, 006161 |