Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 10 x P min 28 / max 55 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 10 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 3W LED/200Lm |
| Culoare | Alb, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 097183, 097190, 097206 |