Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 31 x H 42,5 x P 21,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 12 x 27,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | argintiu, Auriu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 044910, 060491 |