Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 6 x H 18,5 x P 30 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 5,5 x 10,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 3W LED/200Lm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | aluminiu |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 142692, 142708 |