Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 30 x H 35 x P 15 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 20 x 5,5 cm |
| Dimensiune abajur | L 30 x H 20 x P 15 cm |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 113715, 115696 |