Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 16 x H 8 x P 3,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 12,5 x 4,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 30 |
| Putere | max 6W LED/450Lm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | aluminiu |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 142333, 142340 |