Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 37 x H 26 x P 28 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 14,5 x 19 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 019376, 020525 |