Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25 x H 25 x P 14 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 4 x 9,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 9W LED/600Lm |
| Culoare | Alb, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 116488, 116938 |