Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 15 cm, Ø 18 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 27 x H 13 cm, Ø 36 x H 18 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | transparent |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 044491, 051406 |
| Dimensiune | mare, mic |