Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 32 x H 44 x P 20 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 15 x 15 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G4 |
| Surse de lumina | 5 |
| Putere | max 5 x 20W G4 |
| Culoare | Alb, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 054964, 054971 |