Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 12 cm, Ø 18 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 18 x H 22,5 cm, Ø 28 x H 34 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14, E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E14, max 1 x 60W E27 |
| Culoare | argintiu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 035987, 036007 |
| Dimensiune | mare, mic |