Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 10 x H 15 x P 7 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 8 x 5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 5W LED/420Lm |
| Culoare | Alb, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 117867, 123066 |