Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 49,5 x H 175 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 28 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 49,5 x H 24 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 142616, 142623 |