Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 12 x H 12 x P 12 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 10 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 30 |
| Putere | max 6W LED/530LM |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 167121, 167152 |