Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 10 x H 9 x P 7,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 7 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 36 |
| Putere | max 6W LED/470Lm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | aluminiu |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 176628, 176659 |