Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 40,5 x H 160,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 28 cm |
| Dimensiune abajar | Ø 40,5 x H 16 cm |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |