Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | Ø 26 x H 38 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 19 cm |
| Dimensiune abajur | L 21 x H 8 x l 14 cm |
| Forma | oval |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, bronz, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 013657, 045030, 045047 |