Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25 x H 20 x P 12 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 25 x 6 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W G9 |
| Culoare | Auriu, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 077833, 082813 |