Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 24 x H 29 x P 30 cm |
|---|---|
| Soclu | G4 |
| Surse de lumina | 5 |
| Putere | max 5 x 20W G4 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 24 x H 29 x P 30 cm |
|---|---|
| Soclu | G4 |
| Surse de lumina | 5 |
| Putere | max 5 x 20W G4 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 24 x H 29 x P 30 cm |
|---|---|
| Soclu | G4 |
| Surse de lumina | 5 |
| Putere | max 5 x 20W G4 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
684,00 lei