Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 30 x H 35 x P 19 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 22 x 16 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14/LED |
| Surse de lumina | 2+1 |
| Putere | max 2+1 x 40/1W E14/LED |
| Culoare | Alb, argintiu, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 068268, 122588, 122595 |