Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 4 x H 11 x P 15 cm, Ø 9 x P 13 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 11 x 4 cm, Ø 9 cm |
| Forma | Patrat, Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 3W |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | aluminiu |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 142241, 142258, 142579, 142586 |
| Dimensiune | L 4 x H 11 x P 15 cm, Ø 9 x P 13 cm |