Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 25,5 x H 44,5 x l 13 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 18 x 11 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Crom, policrom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 008356, 105284 |