Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 48 x H 150 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 45 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E27 |
| Culoare | gri |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |