Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 20,5 x H 32 x P 26,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 13 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, aramiu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 025261, 025292 |