Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 34,5 x H 168 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 30 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 60W E27 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |