Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 65 x H min 140 / max 205 x P 65 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 65 x 65 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 50 x H 30 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | argintiu, Auriu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 132778, 132785 |