Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 44 x H 30 x P 22 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 12 x 8 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 035864, 153131 |