Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 42 x H 43 x P 17 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ruginiu |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 42 x H 43 x P 17 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ruginiu |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 42 x H 43 x P 17 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | ruginiu |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
350,00 lei