Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 70 x H 160,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 70 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 60 x H 28 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, gri |
| Material | Lemn |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 146317, 146324 |