Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | Ø 30 x H 55 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 14 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 30 x H 20 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 001180, 087382 |