Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 18 x H 18 x P 26 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 9 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 18 x H 10 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W G9 |
| Culoare | Alb, crem |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 087665, 143156 |