Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 16 x H 36 x P 8 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | nichelat |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 16 x H 36 x P 8 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | nichelat |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 16 x H 36 x P 8 cm |
|---|---|
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | nichelat |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
296,00 lei