Informații suplimentare
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dimensiune | 232 x 90 mm |
| Intensitate | 3210 Lm, 3270 Lm |
| Putere | 24W |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Dimabil | Dali/Push, No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Sursa lumina | LED |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |